529 produktów
Sortuj według
Sortuj według
Spray do usuwania powłok, zmywacz lakieru i usuwacz uszczelek, 1 x 400 ml
Cena promocyjna125,00 zł
312,50 zł /l

Nur noch 50% verfügbar

Biała glinka ceramiczna bez szamotu, 5 k
Cena promocyjna111,00 zł
22,20 zł /kg

Noch 100% verfügbar

Biała glinka ceramiczna bez szamotu, 10 kg
Cena promocyjna134,00 zł
13,40 zł /kg

Noch 100% verfügbar

Farben Manufaktur lakier do schodów, bezbarwny - połysk
Cena promocyjnaOd 160,00 zł
160,00 zł /l

Nur noch 50% verfügbar

Farben Manufaktur lakier do schodów, bezbarwny - jedwabisty mat
Cena promocyjnaOd 160,00 zł
160,00 zł /l

Nur noch 50% verfügbar

Pigment barwny z tlenku żelaza, jasnoniebieski
Cena promocyjnaOd 85,00 zł
85,00 zł /100g

Nur noch 49% verfügbar

Pigment barwiący z tlenku żelaza, żółty
Cena promocyjnaOd 76,00 zł
76,00 zł /100g

Nur noch 49% verfügbar

Farba kredowa Farben Manufaktur - RAL 1020 oliwkowożółty 1 litr
Cena promocyjna160,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Środek do usuwania etykiet, kleju i naklejek, spray Label Remover
Cena promocyjna89,00 zł
222,50 zł /l

Noch 100% verfügbar

Lakier w sprayu do grzejników 400 ml
Cena promocyjna89,00 zł
222,50 zł /l

Nur noch 50% verfügbar

Podkład antykorozyjny
Cena promocyjna89,00 zł
222,50 zł /l

Nur noch 10% verfügbar

10 litrów wysokiej jakości silikonowej farby elewacyjnej i cokołowej, karta kolorów RAL
Cena promocyjna757,00 zł

Noch 100% verfügbar

5 litrów wysokiej jakości silikonowej farby elewacyjnej i cokołowej, karta kolorów RAL
Cena promocyjna401,00 zł

Noch 100% verfügbar

2 litry wysokiej jakości silikonowej farby elewacyjnej i cokołowej, karta kolorów RAL
Cena promocyjna223,00 zł

Noch 100% verfügbar

TFC Troll Factory 5 kg superdrobnego piasku formierskiego
Cena promocyjna134,00 zł
26,80 zł /kg

Nur noch 43% verfügbar

Zestaw startowy dla początkujących do wykonywania, powielania i odlewania form spożywczych, mały
Cena promocyjna312,00 zł

Nur noch 43% verfügbar

Zhermack silikon XTX 45 - 5,5 kg (5 kg + 500 g)
Cena promocyjna980,00 zł
178,18 zł /kg

Noch 100% verfügbar

Granulat luminescencyjny Masterbatch niebieski
Cena promocyjnaOd 134,00 zł
268,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar

Granulat luminescencyjny Masterbatch zielony
Cena promocyjnaOd 134,00 zł
268,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar

Beton modelarski do kreatywnego modelowania, ugniatania i wykonywania form
Cena promocyjnaOd 125,00 zł
125,00 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

VITO ® EXPRESS szybki beton, szary
Cena promocyjnaOd 223,00 zł
44,60 zł /kg

Noch 100% verfügbar

REPLISIL 55 FB czerwonobrązowy ZESTAW
Cena promocyjnaOd 891,00 zł
891,00 zł /kg

Nur noch 4% verfügbar

Zestaw do wykonywania odlewów z alginatu 3D ciała, tors
Cena promocyjna624,00 zł

Nur noch 48% verfügbar

Wyprzedane
Lakier poliuretanowy kolorowy, jedwabisty mat, według RAL Lakier poliuretanowy kolorowy, jedwabisty mat, według RAL
Lakier poliuretanowy kolorowy, jedwabisty mat, według RAL
Cena promocyjnaOd 0,00 zł
120,00 zł /l

Nur noch 0% verfügbar