Keraflott masa odlewnicza biała 25 KG
Płać w ratach z Klarna

Keraflott masa odlewnicza biała 25 KG

Cena promocyjna397,00 zł
Nur 15,88 zł pro  kg

Zawiera podatek. Podatki zostaną naliczone podczas realizacji zakupu

Rozmiar:

Rozmiar

Ilość:

Keraflott® a inne masy odlewnicze

Krótko wyjaśnione: różnice

Keraflott®

Inne masy odlewnicze

Wymieszać bez grudek

Grudki podczas mieszania

Dobre właściwości płynięcia

Gorzej wypełnia szczegóły

Jasna biel, kolory zachwycają

Często wygląda na szarawy kolor

Możliwość wiercenia i szlifowania

Szybciej się wyłamuje

CZĘSTO KUPUJĄ RAZEM

Product Image
Ten produkt
Keraflott masa odlewnicza biała 25 KG
Edit Icon

25 kg

397,00 zł

15,88 zł/ 1 kg

Product Image
Spray rozdzielający do form z PTFE do form plastikowych 300ml

45,00 zł

150,00 zł/ 1 l

×
Keraflott masa odlewnicza biała 25 KG
Keraflott masa odlewnicza biała 25 KG
397,00 zł
15,88 zł/ 1 kg
Beschreibung
down_small_fill

Keraflott biała masa odlewnicza 25 KG WOREK

Masa odlewnicza HobbyFun to proszek odlewniczy,
który zachwyca wysoką jakością i łatwością użycia.

Bezproblemowe mieszanie bez grudek.
Dobre właściwości rozpływania się - dzięki temu łatwe i czyste wypełnianie form odlewniczych.
Biały proszek ma wysoką siłę krycia, dzięki czemu podczas malowania zapewnia intensywne kolory.
Można malować farbami wodnymi natychmiast po wyjęciu z formy, a po wyschnięciu także dowolną farbą plastyczną.
Można wiercić i szlifować itd.

Dobre właściwości obróbki dotyczą zarówno białej masy odlewniczej, jak i terakoty.
Czasy obróbki i twardnienia są takie same.

Rozmiar
Auswahl speichern
×
Spray rozdzielający do form z PTFE do form plastikowych 300ml
Spray rozdzielający do form z PTFE do form plastikowych 300ml
45,00 zł
150,00 zł/ 1 l
Beschreibung
down_small_fill

Spray rozdzielający do form z PTFE do form z tworzywa sztucznego 300 ml


Spray rozdzielający do form z PTFE 300 ml

Spray rozdzielający do form z PTFE stosuje się w celu ułatwienia i wspomagania wyjmowania sztywnego odlewu ze sztywnej formy, np. podczas odlewania mas gipsowych do jednoczęściowych form reliefowych z twardego tworzywa sztucznego, odlewania betonu w formach betonowych lub odlewania wosku w sztywnych formach do świec.

UWAGA

Preparat rozdzielający do form TFC nie nadaje się do rozdzielania silikonu od silikonu podczas wykonywania wieloczęściowych form silikonowych.
W takim przypadku należy użyć wazeliny rozdzielającej TFC lub wosku rozdzielającego TFC.

Modele do wykonywania odlewów oraz formy z tworzywa sztucznego, lateksu i silikonu przed wykonywaniem odlewów lub zalewaniem należy bardzo cienko spryskać preparatem rozdzielającym do form TFC. Na przedmiotach lub ściankach formy tworzy się przy tym niewidoczna, mikrodrobna warstwa PTFE, która zapobiega sklejaniu i ułatwia wyjmowanie z formy .

Sposób użycia

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć puszką.
Równomiernie rozpylać spray z odległości 15 - 20 cm, zwracając uwagę, aby nie nanieść zbyt dużej ilości preparatu i aby jego nadmiar nie powodował powstawania zacieków.
Następnie pozostawić do wyschnięcia przez ok. 1-2 minuty.

Title
Auswahl speichern

TAK MÓWIĄ O NASZYCH KLIENTACH

4.85
(15733) opinii
Jakość produktu
Dobre
Średnie
Słabe
Stosunek jakości do ceny
Bardzo dobrze
Dobrze
Odpowiednio
Szybkość dostawy
Bardzo szybko
Normalnie
Wolno
Zobacz wszystkie oceny

SILIKON KAUTSCHUK 24 W PORÓWNANIU Z INNYMI DOSTAWCAMI

Atrakcyjne ceny
Szeroki asortyment produktów
Wieloletnie doświadczenie
Ponad 100 000 klientów
Certyfikowane bezpieczeństwo

Twój ekspert w dziedzinie kauczuku silikonowego od 2010 roku

Witamy w Silikon-Kautschuk24 - Twoim niezawodnym partnerem w zakresie wysokiej jakości produktów silikonowych! Od ponad dekady zaopatrujemy profesjonalistów i majsterkowiczów w różnorodne rozwiązania dla przemysłu, rzemiosła i projektów DIY. Ponad 10 000 wariantów produktów oznacza, że znajdziesz u nas dokładnie to, czego potrzebujesz do realizacji swojego projektu.

Co jest dla nas najważniejsze? Niezawodność, uczciwe ceny i szybka dostawa. Dzięki wysokiej dostępności produktów i fachowemu doradztwu zawsze znajdziesz u nas odpowiednie rozwiązanie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie!

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi. Jeśli mimo to masz pytania, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: juckols@polyment-shop.de

Tak, przy większych ilościach zamówienia oferujemy atrakcyjne rabaty.

Tak, wiele naszych produktów jest dopuszczonych do kontaktu z żywnością i spełnia powszechnie obowiązujące normy dotyczące zastosowania w przemyśle spożywczym i medycznym. Prosimy zapoznać się z opisami poszczególnych produktów lub skontaktować się z nami, aby uzyskać dokładniejsze informacje.

Akceptujemy popularne metody płatności, takie jak PayPal, karta kredytowa, przedpłata i płatność na fakturę. Dane płatnicze są bezpiecznie i szyfrowanie przesyłane, dzięki czemu możesz składać zamówienia bez obaw.

Tak, oferujemy specjalne, przyjazne dla skóry silikony, które doskonale nadają się do wykonywania odlewów ciała. Produkty te są bezpieczne w użyciu i umożliwiają wierne odwzorowanie szczegółów.