8 produktów
Sortuj według
Sortuj według
ACRYSTAL żywica akrylowa na bazie wody zestaw PRIMA + CRYSTAL
Cena promocyjnaOd 432,00 zł
123,43 zł /kg

Nur noch 49% verfügbar

ACRYSTAL żywica akrylowa na bazie wody, TYLKO proszek CRYSTAL komponent B - rozmiar: 25kg
Cena promocyjna757,00 zł
30,28 zł /kg

Nur noch 48% verfügbar

ACRYSTAL środek tiksotropujący zagęstnik środek zagęszczający
Cena promocyjnaOd 116,00 zł
116,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar

ACRYSTAL żywica akrylowa na bazie wody TYLKO żywica PRIMA komponent A - rozmiar: 20kg
Cena promocyjna2.228,00 zł
111,40 zł /kg

Nur noch 49% verfügbar

ACRYSTAL Dekor CARRARA Żywica akrylowa na bazie wody, zestaw PRIMA + Carrara
Cena promocyjnaOd 299,00 zł
85,43 zł /kg

Nur noch 49% verfügbar

ACRYSTAL Finition satynowy lakier akrylowy bez rozpuszczalników 5kg
Cena promocyjna891,00 zł
178,20 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

Zestaw ACRYSTAL AQUA żywica + proszek 1:7 - rozmiar: 8kg (1kg+7kg)
Cena promocyjna802,00 zł
100,25 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

ACRYSTAL opóźniacz
Cena promocyjnaOd 89,00 zł
89,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar