529 produktów
Sortuj według
Sortuj według
Spray rozdzielający do form z PTFE do form plastikowych 300ml
Cena promocyjna45,00 zł
150,00 zł /l

Noch 100% verfügbar

Zhermack Guma silikonowa ZA 22 THIXO BODY, tiksotropowa, do nakładania na skórę
Cena promocyjnaOd 401,00 zł
148,25 zł /kg

Noch 100% verfügbar

Zhermack Guma silikonowa ZA 4 LT Rosso, czerwona, miękka, twardość Shore’a 4
Cena promocyjnaOd 423,00 zł
211,50 zł /kg

Noch 100% verfügbar

REPLISIL STENSIL ECO 60 silikonowa guma pomarańczowa twarda do ugniatania zestaw
Cena promocyjnaOd 401,00 zł
133,67 zł /kg

Nur noch 9% verfügbar

REPLISIL silikonowa guma 25 LE do kontaktu z żywnością średnio twarda liliowa zestaw
Cena promocyjnaOd 490,00 zł
245,00 zł /kg

Nur noch 2% verfügbar

REPLISIL 9 N silikonowa guma miękka płynna niebieska zestaw silikon do powielania
Cena promocyjnaOd 472,00 zł
236,00 zł /kg

Nur noch 8% verfügbar

Polyment kauczuk silikonowy typ 35 do kontaktu z żywnością, niebieski, średnio twardy, Shore 1:1
Cena promocyjnaOd 205,00 zł
410,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

Polyment kauczuk silikonowy typ 8 I silikon do ugniatania, miękki I
Cena promocyjnaOd 178,00 zł
356,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

Polyment zestaw startowy dla początkujących do wykonywania form, odlewania i dublowania z kauczuku silikonowego mały
Cena promocyjna241,00 zł

Nur noch 4% verfügbar

Polyment TFC spray rozdzielający do form z woskiem do żywicy epoksydowej, poliestrowej, PMMA i poliuretanu | bez silikonu | 400ml
Cena promocyjna116,00 zł
290,00 zł /l

Nur noch 44% verfügbar

Polyment kauczuk silikonowy typ 13 I silikon do wykonywania replik, bardzo miękki
Cena promocyjnaOd 174,00 zł
348,00 zł /kg

Nur noch 51% verfügbar

Polyment alginat premium I szybkoschnąca masa do wykonywania form I proszek, drobnoziarnisty
Cena promocyjnaOd 98,00 zł
196,00 zł /kg

Nur noch 3% verfügbar

Polyment kauczuk silikonowy typ 26, spożywczy, liliowy, miękki, Shore 26, 1zu1, wyprodukowano w Niemczech
Cena promocyjnaOd 205,00 zł
410,00 zł /kg

Nur noch 49% verfügbar

Kauczuk silikonowy typ 2-1 I silikon do wykonywania replik, rzadkopłynny I średnio twardy
Cena promocyjnaOd 156,00 zł
312,00 zł /kg

Nur noch 10% verfügbar

Polyment masa modelarska do wykonywania form, żółta plastelina, miękka, pozostająca miękka, bezsiarkowa
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 52% verfügbar

Polyment przemysłowa masa modelarska do wykonywania form, szara, średnio twarda, nieutwardzająca się, 1000g
Cena promocyjna134,00 zł
134,00 zł /kg

Nur noch 52% verfügbar

Steinguss II, biały, 5 kg
Cena promocyjna178,00 zł
35,60 zł /kg

Nur noch 5% verfügbar

TFC Finish środek nabłyszczający do gipsu twardego i gipsów dentystycznych, 100 ml
Cena promocyjna134,00 zł
1.340,00 zł /l

Nur noch 74% verfügbar

TFC Xyrarock śnieżnobiała masa odlewnicza 4:1, ŁĄCZNIE 25 KG, TOP 1A ++
Cena promocyjna370,00 zł
14,80 zł /kg

Noch 100% verfügbar

TFC zaprawa naprawcza epoksydowa, szara, 12 kg
Cena promocyjna535,00 zł
44,58 zł /kg

Nur noch 5% verfügbar

Glorex glinka ceramiczna bez szamotu, 5 kg, biała, plastyczna i łatwa w obróbce, bez domieszki szamotu, samoutwardzalna na powietrzu i palna, odpowiednia na koło garncarskie
Cena promocyjna111,00 zł
22,20 zł /kg

Noch 100% verfügbar

Polyment pasta barwna do żywicy odlewniczej
Cena promocyjnaOd 80,00 zł
53,33 zł /10g

Nur noch 53% verfügbar

Biel tytanowa I biel tlenkowa I białe pigmenty do barwienia farb, tworzyw sztucznych, betonu, jastrychu, tynku, żywicy epoksydowej I
Cena promocyjnaOd 94,00 zł
94,00 zł /100g

Nur noch 44% verfügbar

Glorex GmbH 6 8073 610 biała glinka ceramiczna 10 kg, biała, bez szamotu
Cena promocyjna201,00 zł
20,10 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar