529 produktów
Sortuj według
Sortuj według
Forma odlewnicza silikonowa zniszczone kamienie ruin, zestaw do budowy szopek 6
Cena promocyjna178,00 zł

Noch 100% verfügbar

Farba brokatowa, brokatowa farba do ścian, lateksowa farba brokatowa, farba dyspersyjna do ścian, Farben Manufaktur (czarny holo, 2 l)
Cena promocyjna134,00 zł

Nur noch 0% verfügbar

Glorex GmbH 6 8073 610 biała glinka ceramiczna 10 kg, biała, bez szamotu
Cena promocyjna201,00 zł
20,10 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

Glorex glinka ceramiczna bez szamotu, 5 kg, biała, plastyczna i łatwa w obróbce, bez domieszki szamotu, samoutwardzalna na powietrzu i palna, odpowiednia na koło garncarskie
Cena promocyjna111,00 zł
22,20 zł /kg

Noch 100% verfügbar

Granulat luminescencyjny Masterbatch niebieski
Cena promocyjnaOd 134,00 zł
268,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar

Granulat luminescencyjny Masterbatch niebiesko-zielony
Cena promocyjnaOd 134,00 zł
268,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar

Granulat luminescencyjny Masterbatch zielony
Cena promocyjnaOd 134,00 zł
268,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar

Podkład do ochrony jasnozielonych satynowych śrub napędowych YACHTCARE 250ml
Cena promocyjna134,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Lakier w sprayu do grzejników 400 ml
Cena promocyjna89,00 zł
222,50 zł /l

Nur noch 50% verfügbar

Holz(t) räume Farben Manufaktur Holzschutzlack Holzlack Holzlasur wetterbeständiger Langzeitschutz Wetterschutzfarbe Holzschutzfarbe (2L, ca. RAL 1037 Sonnengelb)
Cena promocyjnaOd 0,00 zł

Nur noch 0% verfügbar

Holzfarbe Holzschutzlack Wetterschutzfarbe Lack Holzdeckfarbe RAL 1L Landhaus, Gartenhaus, Stelzenhaus, Carport, Pergola, Zaun, Tor, Spielturm, Möbel,, Farbe: ca. RAL 7016 Anthrazitgrau
Cena promocyjnaOd 127,00 zł

Nur noch 0% verfügbar

Rękaw do wałka z króliczego włosia w żółte paski YACHTCARE
Cena promocyjna22,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Keraflott masa odlewnicza biała 25 KG
Cena promocyjna397,00 zł
15,88 zł /kg

Noch 100% verfügbar

Forma do świec, forma odlewnicza, fantazja 3
Cena promocyjna192,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Beton modelarski do kreatywnego modelowania, ugniatania i wykonywania form
Cena promocyjnaOd 125,00 zł
125,00 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

Wosk kompozycyjny TOP do świec, mieszanka wosku 80:20, pastylki
Cena promocyjnaOd 156,00 zł
156,00 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

Farba do mebli, lakier do mebli, farba do drewna, lakier do drewna, shabby chic, vintage, antyczne drewno RAL 2 l, kolor: ok. RAL 7042 szary komunikacyjny A
Cena promocyjnaOd 201,00 zł

Nur noch 0% verfügbar

Pan Hörni pierwszy, ach, przy okazji to świecznik
Cena promocyjna67,00 zł

Nur noch 8% verfügbar

Farba fotoluminescencyjna, farba świecąca, farba dzienna: /farba nocna: I fotoluminescencyjna, samopodświetlająca farba ścienna GLOW IN THE DARK
Cena promocyjnaOd 120,00 zł
240,00 zł /100ml

Nur noch 47% verfügbar

Pigment fotoluminescencyjny, proszek świecący I Pigmenty fotoluminescencyjne I GLOW IN THE DARK
Cena promocyjnaOd 125,00 zł
31,25 zł /10g

Nur noch 52% verfügbar

Zestaw YACHTCARE żywica epoksydowa BK 1 KG - mata szklana Yachtcare 300g/m2 1m2
Cena promocyjna290,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Opakowanie z 10 króliczymi wałkami z żółtymi paskami YACHTCARE
Cena promocyjna89,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

PLASTY FIX beton modelarski, szary
Cena promocyjnaOd 223,00 zł
44,60 zł /kg

Nur noch 53% verfügbar

Polyment masa modelarska do wykonywania form, różowa plastelina, miękka, pozostająca miękka, bezsiarkowa
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 53% verfügbar