529 produktów
Sortuj według
Sortuj według
1 kg Yachtcare Quick VT - poliestrowa żywica naprawcza do GFK, metalu i drewna
Cena promocyjna178,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

1 Liter wysokiej jakości silikonowa farba elewacyjna na bazie żywicy farba cokołowa karta odcieni RAL
Cena promocyjnaOd 103,00 zł

Noch 100% verfügbar

10 litrów wysokiej jakości silikonowej farby elewacyjnej i cokołowej, karta kolorów RAL
Cena promocyjna757,00 zł

Noch 100% verfügbar

2 litry wysokiej jakości silikonowej farby elewacyjnej i cokołowej, karta kolorów RAL
Cena promocyjna223,00 zł

Noch 100% verfügbar

Taśma uszczelniająca Yachtcare 3 m x 18 mm
Cena promocyjna89,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

5 litrów wysokiej jakości silikonowej farby elewacyjnej i cokołowej, karta kolorów RAL
Cena promocyjna401,00 zł

Noch 100% verfügbar

5 Liter Holzschutzlack Holzlack Holzlasur wetterbeständiger Langzeitschutz Wetterschutzfarbe Holzschutzfarbe RAL 6009 Tannengrün // Müller Qualitätsfarbenmanufaktur
Cena promocyjna446,00 zł
89,20 zł /l

Nur noch 0% verfügbar

500 g Yachtcare Azur VT - bezstyrenowa poliestrowa żywica laminacyjna do GFK
Cena promocyjna178,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

57 g Yachtcare Easy Epoxy - klej i masa wypełniająca, także do stosowania pod wodą
Cena promocyjna111,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

90g/m² Peel Ply Woven 1m² tkanina oddzielająca do poliestru i epoksydu
Cena promocyjna134,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Spray do usuwania powłok, zmywacz lakieru i usuwacz uszczelek, 1 x 400 ml
Cena promocyjna125,00 zł
312,50 zł /l

Nur noch 50% verfügbar

Zestaw do wykonywania odlewów z alginatu 3D, relief dłoni i stopy dziecka
Cena promocyjna264,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Zestaw do wykonywania odlewów z alginatu 3D ciała, odlew intymny kobiety lub mężczyzny
Cena promocyjna267,00 zł

Nur noch 43% verfügbar

Zestaw do wykonywania odlewów z alginatu 3D ciała, ciąża, brzuch ciążowy
Cena promocyjna624,00 zł

Nur noch 49% verfügbar

Zestaw do wykonywania odlewów z alginatu 3D ciała, tors
Cena promocyjna624,00 zł

Nur noch 48% verfügbar

ACHTCARE rozcieńczalnik do podkładów i antifoulingu - 5L
Cena promocyjna290,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

ACRYSTAL żywica akrylowa na bazie wody TYLKO żywica PRIMA komponent A - rozmiar: 20kg
Cena promocyjna2.228,00 zł
111,40 zł /kg

Nur noch 49% verfügbar

ACRYSTAL żywica akrylowa na bazie wody, TYLKO proszek CRYSTAL komponent B - rozmiar: 25kg
Cena promocyjna757,00 zł
30,28 zł /kg

Nur noch 48% verfügbar

ACRYSTAL żywica akrylowa na bazie wody zestaw PRIMA + CRYSTAL
Cena promocyjnaOd 432,00 zł
123,43 zł /kg

Nur noch 49% verfügbar

Zestaw ACRYSTAL AQUA żywica + proszek 1:7 - rozmiar: 8kg (1kg+7kg)
Cena promocyjna802,00 zł
100,25 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

ACRYSTAL Dekor CARRARA Żywica akrylowa na bazie wody, zestaw PRIMA + Carrara
Cena promocyjnaOd 299,00 zł
85,43 zł /kg

Nur noch 49% verfügbar

ACRYSTAL Finition satynowy lakier akrylowy bez rozpuszczalników 5kg
Cena promocyjna891,00 zł
178,20 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

ACRYSTAL opóźniacz
Cena promocyjnaOd 89,00 zł
89,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar

ACRYSTAL środek tiksotropujący zagęstnik środek zagęszczający
Cena promocyjnaOd 116,00 zł
116,00 zł /100g

Nur noch 50% verfügbar