529 produktów
Sortuj według
Sortuj według
TFC SUPER CLAY żółta masa modelarska do ugniatania, bardzo drobna faktura, plastyczna, zachowująca kształt, trwale plastyczna
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

TFC silikon kauczukowy typ 10, silikon do ugniatania, plastyczny, średnio twardy, Shore 38, 1:1
Cena promocyjnaOd 178,00 zł

Nur noch 5% verfügbar

TFC SUPER CLAY ciemnoniebieska masa modelarska do ugniatania, bardzo drobna faktura, plastyczna, zachowująca kształt, trwale plastyczna
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 5% verfügbar

TFC SUPER CLAY brązowa masa modelarska do ugniatania, bardzo drobna faktura, plastyczna, zachowująca kształt, trwale plastyczna
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

TEKOSIL 22 NF-I czerwony ZESTAW
Cena promocyjnaOd 423,00 zł

Nur noch 5% verfügbar

Wosk do zanurzania, wosk do świec, biały, pastylki woskowe
Cena promocyjnaOd 156,00 zł
89,00 zł /kg

Nur noch 5% verfügbar

TFC SUPER CLAY jasnoniebieska masa modelarska do ugniatania, bardzo drobna faktura, plastyczna, zachowująca kształt, trwale plastyczna
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

TFC SUPER CLAY pomarańczowa masa modelarska do ugniatania, bardzo drobna faktura, plastyczna, zachowująca kształt, trwale plastyczna
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

TFC SUPER CLAY ochrowa masa modelarska do ugniatania, bardzo drobna faktura, plastyczna, zachowująca kształt, trwale plastyczna
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

TFC SUPER CLAY zielona masa modelarska do ugniatania, bardzo drobna faktura, plastyczna, zachowująca kształt, trwale plastyczna
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

TFC SUPER CLAY czarna glina modelarska o bardzo drobnej teksturze, elastyczna, stabilna wymiarowo, trwale plastyczna
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
222,00 zł /kg

Nur noch 6% verfügbar

Wosk kompozycyjny TOP do świec, mieszanka wosku 80:20, pastylki
Cena promocyjnaOd 156,00 zł
156,00 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

TFC zestaw startowy DIY z żółtym silikonem - Baseline 200 silikon odlewniczy Shore 35 1:1 1 kg + barwnik do silikonu TFC PY
Cena promocyjna191,00 zł
173,64 zł /kg

Nur noch 4% verfügbar

Zhermack guma silikonowa ZA SFX 00-20 1kg+1kg
Cena promocyjnaOd 423,00 zł
211,50 zł /kg

Noch 100% verfügbar

Pasta barwiąca do żywicy odlewniczej
Cena promocyjnaOd 80,00 zł
53,33 zł /10g

Nur noch 42% verfügbar

Gips alabastrowy naturalnie biały, najdrobniejszy, 2:1
Cena promocyjnaOd 111,00 zł
22,20 zł /kg

Nur noch 50% verfügbar

TFC Troll Factory 5kg piasek formierski
Cena promocyjna134,00 zł
26,80 zł /kg

Nur noch 42% verfügbar

TFC mączka marmurowa, węglan wapnia
Cena promocyjnaOd 147,00 zł
156,00 zł /kg

Nur noch 44% verfügbar

TFZ czysta cyna 99,95% HIGH-GRADE, granulki
Cena promocyjnaOd 174,00 zł
696,00 zł /kg

Nur noch 44% verfügbar

TFZ czysta cyna 99,9 %, granulki
Cena promocyjnaOd 174,00 zł
696,00 zł /kg

Nur noch 44% verfügbar

Yachtcare Gelcoat Crack Repair 9ml - do wypełniania włoskowatych pęknięć i najmniejszych odprysków
Cena promocyjna134,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Yachtcare SP antifouling, 750ml
Cena promocyjna223,00 zł
297,33 zł /l

Nur noch 5% verfügbar

Yachtcare High Build Epoxy Filler KG 5,0 - epoksydowa szpachla wałkowa do naprawy osmozy, biała
Cena promocyjna1.153,00 zł

Nur noch 50% verfügbar

Yachtcare spray antypoślizgowy – jasnoszary RAL 7035 – powłoka antypoślizgowa do laminatu GFK, drewna i metalu – puszka sprayu 400 ml na pokład i schody
Cena promocyjna134,00 zł

Nur noch 48% verfügbar